הדברת מזיקים בכל עונות השנה

הדברת טרמיטים בבית

טרמיטים – סכנה אמיתית לבית ולרכוש

חשוב שתכירו את הטרמיטים – אחד מסוגי המזיקים המסוכנים ביותר המצויים בסביבת האדם בשל הנזק הרב שהם גורמים לרכוש והקושי להיפטר מהם. אגרוטל הדברות, עם 30 שנות ניסיון בענף ההדברה בדגש על הדברת טרמיטים, מספקת שירותי הדברת טרמיטים בבית ועוזרת לכם להתגבר על התופעה הקשה.

הכירו את החרקים – טרמיטים

טרמיטים הם חרקים קטנים שמתיישבים בביתו של האדם וניזונים ממרכיבי העץ של המבנה והריהוט הביתי. טרמיט אחד כשלעצמו איננו מזיק, הוא לא עוקץ, אינו ארסי ולא מעביר מחלות זיהומיות. הבעיה עם הטרמיטים נובעת מכך שמזיקים אלו חיים במושבות: מושבה אחת של טרמיטים יכולה להכיל כמה מיליונים של חרקים. מושבה אחת יכולה תוך זמן קצר לחסל כמויות אדירות של עץ: משקופים, מרכיבי העץ הכלולים בשלד של המבנה, רהיטים מעץ. העץ הופך לחלול, שביר ובלוי עד כדי כך שבמקרים מסוימים קיים חשש ממשי לקריסתו של כל המבנה.

הדברת טרמיטים בבית

הדברת טרמיטים מניעתית בבית

לאחר שסיימו הטרמיטים את "המלאכה" בבית אחד, הם עוברים לבית הסמוך וממשיכים לנדוד בין בתי השכונה. לכן, במידה ויצא לכם לשמוע כי השכנים שלכם סובלים מבעיית מזיקים הזעיקו מיד מדביר מקצועי לצורך ביצוע הדברת מנע בביתכם – על ידי הדברה מניעתית תמנעו מטרמיטים להתקרב לביתכם. יתרונה של הדברה מניעתית בכך שהיא נעשית בשטחי האדמה שמסביב לבית ואינם מצריכים הדברה בתוך הבית עצמו. המדביר מפזר חומרי הדברה בסביבת הבית, מחדיר אותם לתוך הקרקע וכך מרחיק את הטרמיטים.

זיהוי טרמיטים

אפשר לזהות כי הבית נגוע בטרמיטים אם מצאתם מצבורי נסורת בעלי מראה חולי סמוך לחלקי העץ בבית: משקופים, דלתות, רהיטים, דקים… אם נתקלתם בזוגות כנפיים שקופות ברחבי הבית, סימן שמדובר בטרמיטים, במידה וקירות הבית מתחילים להראות סימנים של בליטות או שינויים חריגים ואם הנכם שומעים רעשי כרסום או חריקות יוצאות דופן – כל אלו יכולים להעיד על הימצאותם של טרמיטים בבית.

הדברת טרמיטים בבית עם חברת הדברה

לעומת סוגי הדברה אחרים, הדברת טרמיטים בבית יכולה להיעשות אך ורק על ידי חברת הדברה מקצועית באמצעות מדבירים המוסמכים לבצע סוג זה של הדברה. חומרי הדברה ביתיים לשימוש עצמאי לא יועילו מאחר ואינם יכולים להשמיד את מלכת הטרמיטים וכן, מאחר והקן יכול לשכון עמוק בתוך האדמה או בתוך הקירות, על ידי חומרי הדברה ומרססים ביתיים פשוט לא ניתן להגיע אליו.

אגרוטל הדברות, חברת הדברה מקצועית, מעמידה לרשותכם מדבירים מקצועיים המוסמכים על ידי המשרד להגנת הסביבה לצורך הדברת טרמיטים בבית. המדבירים עושים שימוש בחומרי הדברה ייעודיים לצורך כך ועובדים בטכניקות מתוחכמות ומתקדמות במטרה להשמיד כליל את מושבת הטרמיטים. שיטת הקידוחים היא שיטת הדברה מקובלת של טרמיטים: המדביר קודח פתחים בתוך משקופים, קירות הבית ומחריד פנימה חומר רעיל שמביא להשמדתו של הקן. באגרוטל הדברות אתם יכולים להיות בטוחים שההדברה היא בטיחותית – הנכם מקבלים תדרוך מפורט אודות ההתנהלות הנכונה בזמן ההדברה ובסופו של דבר מוענקת לכם גם תעודת אחראיות על הטיפול שקיבלתם.

יש לכם חשד ולו קטן שיש לכם טרמיטים בבית? אל תשאירו מקום לספקות – התקשרו מיד לאגרוטל הדברות להזמנת שירותי הדברת טרמיטים בבית – 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (2 votes)
הבלוג של אגרוטל הדברה