הדברת מזיקים בכל עונות השנה

הדברת טרמיטים באשדוד

יש לכם טרמיטים בבית?

הדברת טרמיטים באשדוד

זקוקים להדברת טרמיטים באשדוד? חברת אגרוטל הדברות מחכה לפנייתכם. מדבירי החברה זמינים לבצע הדברת טרמיטים באשדוד בכל עת. אנו מבצעים הדברת טרמיטים והדברה של כל סוגי המזיקים באשדוד, באזור הדרום, השפלה והמרכז וקוראים לכם להפסיק לסבול בשקט. אם יש לכם חשש, ולו הקטן ביותר, כי ביתכם נתון למתקפת טרמיטים, התקשרו באופן מידי לחברת הדברה מקצועית שתוכל לתת מענה מקצועי ומהיר לתופעה.

טרמיטים הם מכה אמתית לכל בית בו הם משתכנים. תוך זמן קצר כל חלקי העץ בבית הופכים לחלולים כתוצאה מהכרסום של הטרמיטים ואף ישנה סכנת קריסה במידה וישנם חלקי עץ שמהווים חלק מהשלד של הבית.

הדברת טרמיטים באשדוד על ידי אגרוטל הדברות

הדברת טרמיטים הינה הדברה שיכולה להיעשות לבד. גם אם תנסו לרסס, לאטום סדקים וחורים במשקופים ובקירות – זה לא יועיל: הטרמיטים ניזונים מהעץ ושוכנים בתוכו. חומרי ריסוס שנמכרים במכולות אינם נועדו להדביר טרמיטים ואינם משפיעים עליהם. כמו כן, איטום חורים וסדקים לא יימנע מהם להמשיך ולכרסם את העץ מבפנים.

מושבת טרמיטים שוכנת לרוב בתוך הקרקע שתחת היסודות של הבניין – על מנת להגיע עליה מבצע מדביר מקצועי קידוחים בתוך הקירות והרצפה ומחדיר חומר הדברה ייעודי להדברת טרמיטים לתוך הפתחים. פעולה זו דורשת מיומנות ומקצועיות רבה וכן ניסיון בבחירת המקומות המיטביים לביצוע קידוחים. הדברת טרמיטים באשדוד מבצעת על ידי איוד בגז, גם זו פעולה שמסוכנת לביצוע עצמאי בשל הרעילות של החומר. אל תנסו לבצע הדברת טרמיטים לבד – חובה לפנות לגורם מוסמך ומקצועי מתחום ההדברה.

חברת הדברה מקצועית – אגרוטל הדברות מעסיקה את מיטב המדבירים המקצועיים ביותר בתחום הדברת טרמיטים באשדוד ומציעה לכם את עזרתה בהתמודדות עם הבעיה. למדבירי אגרוטל יש רישיונות בתוקף, הסמכות לביצוע הדברת טרמיטים, ומגוון חומרי הדברה שעומדים בתקנים המחמירים ומותרים לשימוש לצורך הדברת טרמיטים. אגרוטל הדברות שמה בראש סדר העדיפויות שלה את מקצועיות והאפקטיביות של השירות לצד הקפדה על ככלי בטיחות ובטיחותם של בני הבית.

לפרטים הזמנת שירותי הדברת טרמיטים באשדוד חייגו לאגרוטל הדברות – 1-800-666-600

 

Share Button
Rate this post
הבלוג של אגרוטל הדברה