שירותי הדברה

הדברת חרקים

הדברת חרקים מקצועית

שמתם לב שלאחרונה אתם פוגשים בבית יותר מידי חרקים וגורמים לא רצויים? זה הזמן לפנות לחברת הדברות מקצועית ולעשות הדברת חרקים יסודית ואפקטיבית. אגרוטל הדברות מבצעת הדברת חרקים מקצועית ומחסלת בקלות את כל סוגי המזיקים שמוצאים את דרכם לביתכם ומפרים את שלוותכם.

חרקים על סוגיהם

יש כל כך הרבה סוגים של חרקים, רק חלקם נכנסים לביתנו אך זה מספיק כדי שנרגיש שלא בנוח ונרצה להיפטר מהם. החרקים הנפוצים ביותר בבית הם נמלים, תיקנים וג'וקים, טרמיטים וחרקי עץ, עש, יתושים, זבובים ומעופפים אחרים, עכבישים, פרעושים ופשפשים, חרקים זוחלים ועוד.

כל חרק בעל מאפיינים ייחודיים וגורמים לנזקים שונים: הנמלים והטרמיטים נוהגים לחיות במושבות, יתושים ופרעושים עוקצים את האדם וחיות המחמד וגורמים לגרד בלתי נסבל, העש ניזון מהבגדים שלנו בארון ומשמיד את המלתחה שלנו וכו'. ישנם חרקים מסוכנים פחות או יותר, חלקם גורמים לנזקים עצומים לרכוש דוגמת טרמיטים – מושבה אחת מסוגלת לכרסם את שלל הפריטים בבית העשויים מעץ. לעומתם הנמלים גורמים לנזק פחות חמור אך בטח לא תשמחו לראות כי צנצנת הסוכר שבארון המטבח מלאה בנמלים או לגלות כי עוגת השישי שעמלתם עליה שעות נטרפת על ידי קבוצת נמלים חסרי מצפון. הג'וקים והזבובים ידועים בכך שמעבירים מחלות זיהומיות ונגיפיות…

הדברת חרקים

הדברת חרקים עם אגרוטל הדברות

ללא ספק ישנו צורך להתגבר על הבעיה על ידי הדברת חרקים יעילה. כל שעליכם לעשות הוא לפנות לאגרוטל הדברות ולהזמין שירותי הדברת מזיקים. אגרוטל תשלח לביתכם מדביר מקצועי ובעל רישיון עבודה שיזהה את סוג החרק ויגדיר את חומרת התופעה. בהתאם לכך יבחר בשיטה המתאימה ביותר להדברה ועל ידי שימוש בחומרי הדברה מתאימים וטכניקות הדברה יעילות יחסל את החרקים הטורדניים.

מדבירים מקצועיים של אגרוטל הדברות מיישמים שיטות של הדברה כימית לצד טכניקות של הדברה ירוקה. פעמים רבות ריסוס הוא הדרך הנכונה להיפטר מחרקים אך במקרים אחרים שיטה זו לא עוזרת ויש צורך לנקוט בשיטות אחרות כמו פיתיונות, התקנת מכשירים אלקטרוניים המרחיקים מזיקים או להדביר חרקים על ידי שילוב בין מספר שיטות הדברה.

מה שחשוב הוא שהמדבירים שלנו יודעים מה הם עושים ועליהם תוכלו לסמוך בלב שלם. הדברה בטיחותית מובטחת: הנכם מקבלים תדרוך אודות התנהלות במהלך ואחרי ההדברה, ובסיום מוענקת לכם תעודת אחריות המהווה ערובה לביצוע המוצלח של הדברת חרקים בביתכם.

אל תחכו שהבעיה תחמיר! שירותי הדברה של אגרוטל הדברות הם הפתרון – חייגו 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (1 vote)
הבלוג של אגרוטל הדברה