הדברת מזיקים בכל עונות השנה

הדברת חולדות בדרום

חולדות אחד המזיקים המסוכנים

המכרסם הזה מוכר לכם? חולדה היא מכרסם גדול יחסית לעומת העכבר הקטן והתמים. החולדה היא גם מכרסם מסוכן שיכול לגרום הרבה נזק לבן אדם ורכושו.

איך מזהים חולדות?

נתחיל מהאופן שבו מזהים שהחולדות מצויות בסביבתנו. לא תמיד אנו רואים אותן בעין מאחר ואלו בעלי חיים חכמים שיודעים להסתתר מיד ברגע שהאדם מתקרב. במידה ואינכם נתקלתם בחולדות פנים מול פנים, עדיין ניתן לדעת שהן שורצות בביתכם. במקרים בהם אתם שומעים רשרושים ורעשים שנשמעים בכל מיני נקודות ברחבי הבית ייתכן כי הסיבה לכך היא הימצאותן של החולדות בסביבתכם. אם שמתם לב שישנם סימנים של שיניים על גבי חפצים שונים בבית, סימנים של כרסום על גבי הריהוט או סימנים של גללי צואה שמפוזרים בנקודות שונות ברחבי הבית.

הדברת חולדות בדרום

הסכנה של החולדות

הסכנה בכך שהחולדות השתכנו לכם בבית טמונה במחלות זיהומיות שהן עשויות להעביר לבני אדם. כמו כן, גללי הצואה מהווים מפגע מסוכן שגם הוא יכול לגרום למחלות במידה ומוצא את דרכו אל המזון שלכם. כמו כן, חולדות נושאות על גבי פרוותן פרעושים שעשויים לעבור לחיות המחמד שלכם, להשתכן בתוך השטיח הביתי ולהפוך לבעיה רצינית לאור התהליך המורכב של הדברת פרעושים בבית. חולדות מכרסמות כל דבר הנקרה בדרכן: ריהוט, כבלי חשמל, נעליים, מזון וכו'. בחלק מהמקרים מדובר בחוסר שביעות רצון וצער על החפץ ההרוס, אך במקרים מסוימים יכול להיגרם נזק רציני לתשתית החשמל, יכולים להיגרם קצרים חשמליים ולכן כדאי מאוד להיזהר מחולדות במתרוצצות בביתכם.

הדברת חולדות בדרום עם אגרוטל הדברות

הדברת חולדות בבית עושים באגרוטל הדברות במסירות ומקצועיות כבר יותר מ 30 שנה. מדבירים מקצועיים מציעים לכם לבצע הדברת חולדות בדרום, בשפלה, במרכז ובשאר חלקי הארץ ולהיפטר מהמזיק המסוכן הזה. אגרוטל הדברות פועלת במגוון שיטות לצורך הדברת חולדות במרכז. ניתן להתמודד עם התופעה על ידי פיזור מלכודות ולכידת חולדות, ניתן להתקין מלכודות שהורגות את החולדות עם כניסתן לתוך המלכודת, ולצד זאת ניתן לפזר חומר רעיל לחיסולן של החולדות. ישנן שיטות הומניות ונעימות יותר לצורך הדברת חולדות במרכז דוגמת הדברה אלקטרונית שמאפשרת על ידי מכשירים שיוצרים גירוי בלתי נסבל עבור החולדות להרחיק אותן מהאזור שלכם.

לפרטים והזמנת שירותי הדברת חולדות בדרום התקשרו לאגרוטל הדברות – 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (1 vote)
הבלוג של אגרוטל הדברה