הדברת מזיקים בכל עונות השנה

הדברת חולדות בבית

חולדות, עכברים ומכרסמים

חולדות, עכברים, מכרסמים – מצלצל לכם מוכר? רבים נתקלים במכרסמים בבית, בחצר ובגינה ומחפשים דרך להעלים אותם מהאזור. חולדות ועכברים יכולים להיות מסוכנים מאוד, להעביר מחלות לאדם, להדביק בטפילים את חיות המחמד, ולגרום נזקים עצומים לרכוש – לא נעים…

אגרוטל הדברות מומחית בהדברת חולדות בבית. החברה בעלת וותק של 30 שנה מכירה היטב את בעיה ומציעה שלל דרכים להדביר חולדות, עכברים, מכרסמים או להרחיקם מבלי צורך בהשמדה. במאמר הנוכחי נפרט את השיטות השונות שאנו מיישמים במלחמה נגד חולדות, כך שתוכלו לבחור בשיטה שנראית לכם ההולמת והמתאימה ביותר ולהזמין מדביר מקצועי מטעם אגרוטל לביצוע העבודות בשטח. כמו כן, כמובן נשמח לייעץ ולהמליץ על הטכניקה המתאימה ביותר למקרה הפרטי שלכם במטרה להבטיח את היעלמותן המוחלטת של החלודות.

הדברת חולדות בבית

שיטות של הדברת חולדות בבית

הדברת חולדות בבית מחייבת טיפול מדויק השם דגש על כללי זהירות. להבדיל מהדברת חולדות בביוב, שם ניתן להשתמש בחומרי הדברה רעילים, פיתיונות וריסוס, בבית כדאי להימנע ככל האפשר מיישום של שיטה זאת לאור הסכנות שכרוכות בה. בעבר היו מבצעים הדברה בשיטה כימית גם בבתים פרטיים אך היום יש שיטות יעילות יותר שאינן מחייבות את הרעלה של החולדות ולא מסכנות את האדם.

מלכודות היא אחת השיטות הנפוצות למלחמה בחולדות ועכברים בבית. אגרוטל הדברות מחזיקה מגוון רחב של מלכודות מסוגים שונים המאפשרים ללכוד את המכרסם ולשחרר אותו מבלי להרוג מחוץ לעיר והרחק מאנשים. לצד מלכודות הומאניות אלו ישנן מלכודות דבק ומלכודות שהורגות את החולדה – ניתן גם להשתמש בהן במידה והחלטתן להשמיד את המכרסמים.

הרחקת חולדות אלקטרונית פועלת בשיטה הבאה – מתקינים מכשירים אלקטרוניים ברחבי הבית. מכשירים אלו מייצרים גירויים בלתי נסבלים על ידי המכרסמים וגורמים להם לתפוס מרחק מביתכם. מדביר מקצועי יתקן את המכשירים במקצועיות, יכוון אותם על התדר האפקטיבי ביותר (הגירויים אינם מורגשים על ידי האדם) ויוודא את היעלמותן של החולדות מהאזור.

אנו ממליצים לכם בחום לבצע הדברת חולדות ירוקה והומאנית – כך תיפטרו מהחולדות מבלי להרוג אותן ותבצעו הדברת עכברים מבלי להשמידם. אגרוטל הדברות תשמח לעמוד לשירותכם ולשלוח לביתכם מדביר מקצועי ובעל רישיון לעסוק בתחום ההדברה שיבצע את המלאכה על הצד הטוב ביותר.

פנו לאגרוטל הדברות לביצוע הדברת חולדות בבית – 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (3 votes)
הבלוג של אגרוטל הדברה