הדברת מזיקים בכל עונות השנה

הדברת חולדות בבית עסק

חולדות בסביבה האנושית

החולדה יכולה אולי להיות חיית מחמד חביבה – היא חייה בכלוב מסודר בבית, היא נקייה, בריאה ומטופחת. זאת להבדיל מחולדות שמופיעות באופן בלתי צפוי בבית או בבית העסק. חולדות אלו יכולות להיות נגועות במחלות מסוכנות, הפרווה שלהן שורצת פרעושים, הן גורמות נזק רב לרכוש וניזונות ממזון ושאריות אוכל שהותרו בלא השגחה.

הדברת חולדות

מקומן של חולדות אלו הוא לא בסביבת המחייה של האדם ובטח ובטח גם לא בבית העסק שלו. חולדה אחת מסוגלת להרוס את תדמית העסק ברגע במידה ולקוחות החברה ייתקלו בה, ובמידה ומדובר בבית עסק בתחום המזון, הימצאותן של החולדות בו יכולה אף לגרום לסגירת העסק עקב אי עמידה בתנאים סניטאריים בסיסיים.

הדברת חולדות בבית עסק עם אגרוטל הדברות

אגרוטל הדברות היא בעלת ניסיון בתחום של הדברת חולדות לבתי עסק. וותק ארוך השנים מקנה למדבירים של חברת הדברה זו את היכולת לבצע את מלאכת ההדברה במקצועיות המרבית ובאמצעות מגוון שיטות מתקדמות ואפקטיביות.

הדברת חולדות

הדברת חולדות בבית עסק אפשר לעשות באמצעות ריסוס ופיזור רעל באזור. עם זאת, מאחר והרבה פעמים ההדברה נעשית בסביבת עסקים בתחום המזון ובגלל החשש להרעלת מוצרי המזון, המדבירים נוקטים גם בשיטות הדברה נוספות. שיטות הדברה אלו בטיחותיות יותר: לכידת חולדות באמצעות מלכודות ייעודיות, הרחקת חולדות מאזור העסק באמצעות התקנת מכשירים אלקטרוניים שיוצרים גירוי בלתי נסבל עבור המכרסמים וגורמים להם בכך להתרחק מהאזור, וגם באמצעות שיטות נוספות של הדברה ירוקה שאינה עושה שימוש ברעלים וחומרי הדברה בעלי ריכוז של חומר כימי פעיל.

פנייה לשירותי הדברה של אגרוטל הדברות מתבצעת בטלפון 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (1 vote)
הבלוג של אגרוטל הדברה