הדברה אורגנית

הדברת ג'וקים בבית

מה נדרש כדי להדביר ג'וקים בבית?

חושבים שכדי להדביר ג'וקים בבית לא צריך להיות מומחים גדולים? טעות בידכם: בדיוק כמו בסוגים אחרים של הדברת מזיקים גם הדברת ג'וקים ותיקנים דורשת מומחיות ומיומנות של מדביר מוסמך.

כדי לקטול ג'וקים לא מספיק לרסס בכל פינה בבית – אחרי פעולה כזאת, רוב הסיכויים שהג'וקים יחזרו לדירה במשך תקופה קצרה (חומרי ריסוס שנמכרים בסופרים הם בעלי השפעה מוגבלת וגם, אינכם יודעים היכן כדאי לרסס והיכן עדיף להימנע מריסוס).

הדברת ג'וקים

הדברת ג'וקים מקצועית

מדביר מקצועי ימליץ לכם לעשות בכל הבית ניקיון יסודי ויצביע על מקומות שדורשים תשומת לב מיוחדת. מקומות צפופים, לא מסודרים ועמוסים בפריטים הם מקום אהוב על הג'וקים, לכן כשעושים בבית סדר כדאי להתחיל ממקומות אלו. הגיוני שתמצאו בהם גללים וביצים של ג'וקים ואולי אפילו תפגשו את החרקים עצמם. פתחי ניקוז הם גם מוקד משיכה עבור הג'וקים – אם יש שם הצטברות של מים עומדים כדאי לנקז אותם ולנקות את הפתחים.

אחרי שעשיתם את הניקיון המדביר ייגש לעבודה. המדביר, להבדיל ממכם, יכול להשתמש בשביל הדברת ג'וקים בחומרי הדברה שנועדו למקצוענים בלבד. וגם, המדביר הוא שמחליט כמה חומר דרוש, היכן לפזר אותו יותר ואיפה לשים פחות וגם יעדכן אתכם מה מותר לכם לעשות ומה אסור כדי שתשמרו על הבטיחות שלכם במהלך ההדברה.

אחרי הדברת ג'וקים מקצועית המקקים והתיקנים נעלמים כלא היו.

אגרוטל הדברות מספקת שירותי הדברת ג'וקים לכל מי שסובל מהתופעה – לקוחות פרטיים ועסקיים, חייגו: 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (1 vote)
הבלוג של אגרוטל הדברה