חברת הדברה בשפלה

הדברה נגד מזיקים

זהירות! סכנת מזיקים

הדברה נגד מזיקים פותרת את בעיית החרקים בבית, בבית העסק ובמפעל. אין אדם שלא נתקל בבעיית מזיקים באחד מהמקומות האלה.

הדברה נגד מזיקים

המזיקים הם בני לוויה של האדם תמיד ובכול מקום: התופעה מתגברת בעיקר בתקופת הקיץ, אך רבים ממשיכים לסבול מהם לאורך כל השנה. בבתים רבים בחורף אפשר לפגוש חרקים, מעופפים, מכרסמים ומזיקים נוספים, בבתי עסק (בייחוד אלה העוסקים בתחום המזון) המזיקים לא נותנים מנוח, מהווים מטרד רציני עבור צוות העובדים ובחלק מהפעמים מסכנים את התוצרת של המפעל. מזיקים רבים מעבירים מחלות זיהומיות, חלקם ארסיים וחלקם פוגעים ברכוש של האדם. לפיכך הצורך להיפטר מהם אינו מוטל בספק.

הדברה נגד מזיקים של אגרוטל הדברות

לקוחות רבים, הן מהמגזר הפרטי והעסקי, מעידים כי הדברה נגד מזיקים של חברת אגרוטל הדברות מוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש כיעילה ואפקטיבית במיוחד. מדבירים של אגרוטל הדברות ניחנים במיומנות ברמה גבוהה מאוד ומבצעים הדברה נגד מזיקים מכל הסוגים תוך התאמת שיטת ההדברה לסוג המזיק והיקף בעיית המזיקים באזור.

המדבירים לוקחים בחשבון פרמטרים רבים במהלך ביצוע ההדברה. למשל, במידה ומדובר במפעל העוסק בתחום המזון המדבירים נמנעים מביצוע ריסוס ונוקטים בשיטות הדברה אחרות מחשש לחדירת חומרי ההדברה לתוך המזון. בדומה לכך, במידה ובבית נמצאים ילדים, נשים בהריון וחיות מחמד ממליץ המדביר של אגרוטל הדברות לעשות שימוש בטכניקות הדברה ירוקות על מנת להקטין את הסיכוי לפגיעה בבריאותם.

הדברה נגד מזיקים

הבטיחות נמצאת בראש סדר העדפותיהם של מדבירי אגרוטל הדברות. הלקוח מקבל תדרוך מלא בנוגע להתנהלות נכונה לפני, במהלך ואחרי ההדברה. ההדברה מתבצעת מתוך מחויבות לתוצאות והלקוח מקבל מידי המדביר תעודת אחריות על ביצוע ההדברה.

אם המזיקים חיים בסביבתכם התקשרו לאגרוטל הדברות לקבלת שירותי הדברה נגד מזיקים – 1-800-666-600

Share Button
Rate this post
הבלוג של אגרוטל הדברה