הדברת נמלים

הדברה מונעת

מקדימים את המזיקים בצעד אחד עם הדברה מונעת

מזיקים הם חלק מהחיים שלנו. כל אחד מאתנו מכיר את המזיקים השונים שמוצאים את דרכם לביתנו ופולשים לסביבת המחייה שלנו. מגוון טכניקות של מלחמה במזיקים מוצעות היום על ידי חברות הדברה מנוסות כדי למנוע את התופעה ולמגרה כליל – הדברה מונעת היא אחת ההמלצות החמות שלהן.

הדברה מונעת נועדה לטפל בבעיית המזיקים עוד בטרם הופעתה, כלומר, עוד לפני תחילת עונת הקיץ בא פעילות המזיקים מתגברת, מומלץ להזמין מדביר מקצועי שיעשה את כל מה שדרוש כדי למנוע ממזיקים, חרקים וטפילים שונים אפילו להתקרב לביתכם.

כולנו באופן טבעי נוהגים להדחיק ולדחות דברים חשובים שעלינו לעשות למועדים מאוחרים יותר, וזאת למרות שידוע שעם הזמן העניינים רק הולכים ומסתבכים. השתלטות של מזיקים על סביבת המגורים היא אחת הדוגמאות להדחקה מהסוג הזה: ככל שנדחה את הטיפול בבעיה קיימת, כך היא תחמיר וגם, ככל שזמן ממושך יותר לא נבצע הדברה מונעת, כך הסבירות למכת מזיקים שתגיע עולה.

אגרוטל הדברות מקדימה את המזיקים בצעד אחד עם הדברה מונעת מקצועית ומקטינה עד המינימום את הסיכוי להופעתם.

הדברה מונעת
הדברה מונעת לבית

איך עושים הדברה מונעת?

הדברה מונעת כדאי לעשות באמצעות שירותי הדברה של חברת הדברה מנוסה ומקצועית. אגרוטל הדברות מעניקה כבר 30 שנה שירותי הדברה מונעת מקצועיים ומרחיקה את המזיקים הלא רצויים מסביבתכם.

ריסוס הינו אחת הדרכים הנפוצות של הדברה מונעת: על ידי פיזור של חומר פעיל במקום ההדברה, הופך המקום לאזור לא נוח לשהייה עבור המזיקים, כך שהם מלכתחילה יימנעו מלהתקרב לביתכם. אגרוטל מקפידה על כל כללי הזהירות ועושה הדברה בטיחותית מבלי לסכן את בריאותכם. לצד חומרי ריסוס כימיים עובדת החברה עם חומרי הדברה ירוקים שהשימוש בהם אינו כרוך בנזק סביבתי מכל סוג שהוא. הריסוס נמצא כשיטה אפקטיבית להדברה מונעת נגד שלל מזיקים: נמלים, ג'וקים, פרעושים וחרקים נוספים.

לצד הריסוס ישנן שיטות נוספות של הדברה מונעת, ביניהן פיזור של פיתיונות רעילים – שיטה אפקטיבית בעיקר נגד נמלים שלוקחות את הפיתיון לתוך הקן ומביאות בכך להשמדתו.

מתי ובאיזו תדירות מומלץ לבצע הדברה מונעת?

המדבירים המקצועיים של אגרוטל הדברות ממליצים לבצע הדברה מונעת אחת לשנה ולפני שהקיץ נכנס לשיאו. בקיץ מתעוררים המזיקים, קמים לתחייה וחודרים למרחב המחייה שלנו.

פעילות עצמאית מונעת מזיקים

הקפידו על ניקיון כללי סביבת המגורים, אטמו סדקים וחריצים בהם יכולים להשתכן המזיקים, אווררו את הארונות בבית, דאגו שפתחי הניקוז לא ייסתמו – כך בקלות תהפכו את הבית לאטרקטיבי פחות עבור המזיקים ותקטינו את הסבירות להופעה שלהם בסביבתכם.

פנו לאגרוטל הדברות ושריינו תאריך לביצוע הדברה מונעת – 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (2 votes)
הבלוג של אגרוטל הדברה