הדברת נמלים

הדברה לבית ולגינה

חשוב שתדע לפני שאתה עושה הדברה

הדברת מזיקים לבית ולגינה - המדריך המלאכולנו נתקלים לפחות מספר פעמים במהלך החיים בחרקים, מכרסמים ומזיקים אחרים שחודרים לנו בית ולגינה, מפרים את שלוותנו, ומהווים מטרד לא קטן – לפעמים צריך לעשות הדברה בבית ובגינה.

לעתים קרובות אנחנו מנסים להתמודד עם בעיית המזיקים בכוחות עצמנו על ידי שימוש בציוד ובחומרי הדברה וריסוס שאנחנו רוכשים באופן עצמאי, אך פעמים רבות מומלץ להסתייע בייעוץ ושירות שמציעות חברות הדברה מקצועיות. מדבירים מוסמכים יוכלו להתאים את שיטת ההדברה הטובה ביותר להתמודדות עם המזיק הספציפי שפקד את ביתכם, לקבוע את המינון הנדרש לשם כך ולהקטין את הנזק הבריאותי והסביבתי הכרוך פעמים רבות בהדברה בלתי מבוקרת שאנו מבצעים בכוחות עצמנו. צוות המדבירים של אגרוטל הדברות הוא הכתובת הנכונה בשביל הדברת המזיקים בסביבת מגוריכם.

אגרוטל הדברה לבית ולגינה – מדוע לעבוד אתנו?

כבר 30 שנה אגרוטל הדברות מובילה את תחום שירותי ההדברה לבתים פרטיים, ווילות, בנייני מגורים וגינות. המקצועיות והניסיון הרב של אגרוטל הדברות מאפשרים למומחינו להדביר ביעילות את כל סוגי המזיקים הפוקדים את סביבת מגוריכם ומהווים מטרד לא קטן: הדברת נמלים, פרעושים, עכברים, חולדות ועוד – זאת המומחיות שלנו.

באגרוטל הדברות לרשותנו עומדים הציוד המתקדם ושיטות ההדברה החדישות ביותר. אנו מתחייבים להעניק לכל לקוחותינו שירות איכותי, מקצועי, עמידות של הטיפול לאורך זמן ואחריות מלאה על הדברת המזיקים לתקופה ברת תוקף למספר חודשים עד שנה. התאמת חומרי ההדברה לבעיית המזיקים הספציפית בביתכם דורשת אחריות ומיומנות רבה. באגרוטל הדברות בוחרים את סוג הטיפול הנחוץ תוך בקפדה על המינון של חומרי ההדברה בכדי לספק הדברה אפקטיבית ולהקטין עד המינימום את הנזק הבריאותי והסביבתי. כלל חומרי ההדברה בהם נעשה שימוש בחברתנו, עומד בתקנים ומאושר על ידי משרד הבריאות ואיכות הסביבה. אגרוטל הדברות מספקת את שירותיה בפריסה רחבה באזור גוש דן, השרון והשפלה.

באגרוטל הדברות דוגלים בהדברה ירוקה

אנו באגרוטל הדברות מאמינים בהדברה ירוקה לבית מתוך חזון לשמור על איכות הסביבה ולמזער את הנזק הסביבתי. לצד השימוש בשיטת הכימיות המסורתיות, בהן נעשה שימוש בחומרי הדברה רעילים המסוכנים לאדם וסביבתו, אנו מיישמים במקצועיות את שיטות ההדברה הירוקה ומדבירים באפקטיביות את המזיקים בביתכם. לרוב הדברה ירוקה מצליחה ומומלצת דווקא בבתים פרטיים ולא בבתי עסק, בהם קשה יותר לשמור על אזור נקי ונטול שאריות מזון, המושכות את החרקים, ועל אטימות הקירות מסדקים, בהם נוטים לשכון המזיקים – תנאים הכרחיים להצלחתה של ההדברה הירוקה.

Share Button
5/5 - (1 vote)
הבלוג של אגרוטל הדברה