שירותי הדברה

הדברה לבית העסק – אגרוטל הדברות לעסקים

לא רק בבית: מזיקים בבית העסק

מזיקים – לא די בזה שאנו פוגשים אותם בבית: הם מלווים אותנו גם במקום העבודה, בבית העסק שלנו. תסכימו שכלל לא נעים לעבוד במפעל השורץ בג'וקים, לחלוף על פני נמלים המתרוצצות במשרדכם בכל פינה או להיתקל בעכבר מפוחד במטבח של המסעדה אותה אתם מנהלים.

מעבר לחוסר השלווה, שגורמים לנו המזיקים במקומות העבודה השונים: מפעלים, משרדים, מסעדות ואזורי חקלאות – אין לשכוח שבעיית המזיקים עשויה לגרום לנזקים חמורים לבית העסק שלכם. די בג'וק אחד והלקוח הפוטנציאלי המגיע לפגישת היכרות למשרדכם יחשוב פעמיים לפני שיחתום איתכם חוזה עבודה.

הדברה במפעלים ועסקים תספיק מושבה אחת של טרמיטים שתכלה את הריהוט בבית העסק שלכם, ובייחוד במפעלים שמוצריהם עשויים עץ, ותגרום לכם לנזק כלכלי כבד. ובטח שכולם ישמעו על החולדה שהזדמנה לאולם האירועים שלכם במהלך אחת החתונות.

הדברה מקצועית של אגרוטל הדברות נועדה למנוע מצבים לא נעימים אלו ולשמור על בית העסק שלכם נקי ממזיקים שונים.

הדברת מזיקים לבתי עסקים – מה ייחודה?

הדברת מזיקים בבתי עסקים מצריכה מקצועיות ברמה גבוהה מאחר ומדובר לרוב בשטחים גדולים יחסית או במקומות בהם הסיכוי להתפשטות המזיקים הוא גבוה יותר: למשל, בתי עסק בתחום המזון או אזורים חקלאיים הנתונים יותר לפורענות. מסיבות אלו חשוב להתאים את שיטת ההדברה והחומרים בקפדנות יתרה לסוג העסק, לפני השטח והיקפו ולזן המזיק המצוי באזור.

אגרוטל הדברות – 30 שנות ניסיון בהדברה לבתי עסק

לאגרוטל הדברות ניסיון רב של 30 שנה במתן שירותי הדברה לבית העסק וריסוס: משרדים, מוסדות ציבוריים, מסעדות, מפעלים ואזורים חקלאיים נרחבים. המומחים של אגרוטל הדברות מאבחנים במהירות את זן המזיק, שפקד את בית העסק שלכם, ומתאימים את השיטה המתקדמת והאפקטיבית ביותר לטיפול בבעיה מתוך מגוון שיטות ההדברה החדישות הקיימות היום בשוק. הדברה כימית או הדברה ירוקה על סוגיה השונים – את כל השיטות הנ"ל אנו מיישמים אצלנו ומבטיחים הדברה איכותית, מקצועית ועמידות של הטיפול לטווח ארוך תוך התחייבות מוחלטת לתוצאות ומתן אחריות על ההדברה שבוצעה למשך שנה. אנו בוחרים את חומרי ההדברה ומינונם בדייקנות במטרה למזער את הנזק הבריאותי, הסביבתי והאקולוגי – כלל החומרים איתם עובדים באגרוטל הדברות עומדים בתקנים ומאושרים על ידי משרד הבריאות ואיכות הסביבה.

בתור בעלי עסקים אתם כמובן יודעים שבהתנהלות העסק הזמן תמיד שווה כסף. באגרוטל הדברות אנו מבצעים את הדברת המזיקים במהירות, ואם זאת בקפדנות ויסודיות, פותרים את בעיית המזיקים שלכם ומאפשרים לכם לחזור לשגרת העבודה מהר ככל הניתן.

מדוע כדאי לבצע הדברת מנע בבתי עסק?

מאחר ובמקרים רבים מדובר בשטחים גדולים יחסית שבית העסק משתרע על פניהם, מומלץ לבצע באופן תקופתי הדברות מנע שמראש תמנע התפשטות חסרת מעצורים של מזיקים במידה ויופיעו באזור – כך תחסכו לעצמכם כאב ראש בעתיד ולא תופתעו לגלות ביום אחד בהיר חרקים ומכרסמים שונים בבית העסק שלכם. באגרוטל הדברות מצטיינים בביצוע הדברות מנע בכל סוגי בתי העסק בעשרות ערים בפריסה רחבה באזורי גוש דן, השרון, והשפלה.

Share Button
הבלוג של אגרוטל הדברה