הדברת נמלים

הדברה ירוקה – שומרים על הסביבה

באגרוטל הדברות מאמינים בשמירה על הסביבה

בעשורים האחרונים גוברת המודעות לחשיבות שבשמירה על איכות הסביבה והאיזון האקולוגי. הדברה ירוקה היא חלק ממגמה מתעצמת זו שמטרתה למזער את הנזק הסביבתי, הנגרם כתוצאה מהדברה כימית המסורתית והמוכרת לכל, במסגרתה נעשה שימוש בחומרים רעילים ולא פעם מסוכנים מאוד. באמצעות שיטות ההדברה הירוקה ניתן להדביר ביעילות את כל סוגי המזיקים: נמלים, ג'וקים, מכרסמים ועוד.

באגרוטל הדברות דוגלים בהדברה ירוקה ומיישמים את שיטותיה מזה שנים, מתוך חזון לשמור על איכות הסביבה ואמונה שלמה כי שיטות ההדברה הירוקה לא פחות יעילות מהשיטות הכימיות בתנאי שמבצעים אותן באופן מקצועי ומושכל.

אילו שיטות הדברה ירוקה קיימות?

הדברה ירוקה מתבססת בעיקר על הרחקת המזיקים מאזורי המחיה של האדם באמצעות יצירת גירויים חושיים בלתי נעימים או באמצעות שימוש בחומרים שמקורם בטבע, הדוחים את המזיקים ומרחיקים אותם מהאזור. בחלק מהמקרים מדובר, בדומה להדברה הכימית, בהשמדתם של המזיקים, אך גם זאת על ידי שימוש בחומרים ובשיטות טבעיות, שאינם גורמים לנזק סביבתי ואינם מסכנים את האדם, החי והצומח.

  • הדברה ביולוגיתשיטת הדברה ירוקה בה נעשה שימוש באורגניזמים חיים במטרה להדביר את המזיקים בסביבתנו. כך למשל, ניתן להיפטר מחרק מסוים הפוקד את ביתנו על ידי שחרורו של חרק טורף הניזון מסוג זה של מזיק. בשיטת הדברה זו חשובים הזיהוי המדויק של זן המזיק המצוי בביתנו, בכדי לאפשר בחירה נכונה של החרק הטורף, וכן הקפדה על המינון המתאים של החרק לצורך ההדברה, על מנת למנוע את הפרתו של האיזון האקולוגי באזור.
  • הדברה אורגנית שיטת הדברה ירוקה באמצעות חומרים טבעיים בלבד שמקורם בצומח, המשמידים את המזיקים ללא שימוש ברעלים כימיים שמסוכנים לאדם וסביבתו. ריסוס של חומר המופק על מקליפות של תפוז מהווה דוגמא להדברה אורגנית, באמצעותה ניתן להדביר נמלים, ג'וקים ויתושים.
  • הדברה אלקטרונית שיטת הדברה ירוקה בה לא נעשה שימוש בחומרים מכל סוג שהוא. הדברה אלקטרונית היא שיטה יחסית חדשה המתבססת על גירויים שיוצרים מכשירים אלקטרונים, המפוזרים במרחב הנגוע במזיקים ומרחיקים אותם. חלק מהמכשירים האלקטרוניים יוצרים שדה מגנטי, חלקם מפיצים אלומות אור עוצמתיות וחלקם משמיעים רעש בתדרים שאינם בטווח השמע האנושי. באמצעות הדברה אלקטרונית ניתן להרחיק ביעילות חולדות, עכברים, יונים ומזיקים נוספים.

אגרוטל הדברות – מובילים בהדברה ירוקה

ב אגרוטל הדברות אנו מספקים שירותי הדברה מקיפים הכוללים את שיטות ההדברה הירוקה. הידע והניסיון הרב שצברנו במהלך 30 שנות פעילותנו מאפשרים לבחור עבורכם בפתרון המקצועי והמתאים ביותר לבעיית המזיקים שלכם בדגש על הקטנת הנזק הסביבתי והאקולוגי. הדברה ירוקה יכולה להתבצע על ידי מדבירים מקצועיים מוסמכים בלבד – למומחינו רישיון מטעם משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה וכלל השיטות והחומרים בהם אנו משתמשים מאושרים ועומדים בתקנים.

Share Button
5/5 - (1 vote)
הבלוג של אגרוטל הדברה