הדברת נמלים

הדברה בקיץ

הדברת מזיקים בקיץ

קיץ – תקופה התאפיינת בפעילות מוגברת של המזיקים מאחר ורובם מעדיפים מזג אוויר חם ולח. כמובן שמזיקים חיים לצדנו ומלווים אותנו במשך כל השנה, אך הקיץ מהווה את העונה הנתונה ביותר לפורענות. זאת הסיבה, שמומלץ לבצע הדברת מנע לפני הקיץ אפילו אם טרם נתקלתם במזיקים בבית או בגינה, בכדי למנוע מראש את הופעתם.

אגרוטל הדברות מבצעת הדברת מזיקים מקצועית ומקיפה שתקטין את הסיכוי להופעתם של המזיקים השונים בסביבתכם.

הדברה בקיץ
הדברה בקיץ

פעולות למניעת מזיקים בסביבתכם

קיימות מספר פעולות פשוטות שניתן לבצע במטרה להקטין את הסבירות למזיקים. ראשית, התקינו רשתות צפופות על חלונות ברחבי הבית במטרה למנוע את חדירתם של מזיקים מעופפים דוגמת, זבובים ויתושים. הקפידו לשמור על מטבח נקי מפירורים ושאריות של אוכל, איטמו אריזות של מוצרי מזון והשליכו את הזבל בתדירות גבוהה. כמו כן, כדאי שתבצעו איטום של חריצים, סדקים וחורים בקירות שדרכם יכולים לחרקים דוגמת נמלים וג'וקים לחדור לדירתכם.

הדברה מקצועית של מזיקים בקיץ

המדבירים המקצועיים של אגרוטל הדברות יזהו בקלות את נקודות התורפה שדרכם יכולים לחדור המזיקים לביתכם וינקטו בכל האמצעים שימנעו את הופעתם בדירתכם בעונת הקיץ.

אגורטל הדברות מתמחים בהדברת נמלים בקיץ ובהדברת כל סוגי המזיקים האחרים התוקפים אותנו באופן תדיר בתקופה זו של השנה: ג'וקים, טרמיטים, חולדות ועכברים.

אנו מציעים שיטות הדברה מגוונות החל משיטות הדברה כימית המבוססים על רעלנים (כולם מאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה), וכלה בשיטות הדברה ירוקות על סוגיהם – הדברה ביולוגית, הדברה אורגנית, הדברה אלקטרונית… לרשותנו עומדים כלים וציוד מתקדמים, ניסיון עשיר ומקצועיות המאפשרים לנו לבחור בשיטה המתאימה ביותר, בסוג החומר הנכון ומינונו המיטבי. כך נבטיח קיץ נעים ונטול מזיקים בסביבתכם!

לביצוע הדברה בקיץ התקשרו לאגרוטל הדברות 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (4 votes)
הבלוג של אגרוטל הדברה