הדברת מזיקים בכל עונות השנה

הדברה בבית

הדברה עצמאית או מקצועית?

אפשר לעשות הדברה בבית באופן עצמאי ולנסות להיפטר מהמטרד של המזיקים בכוחות עצמכם. אם זאת, חלק מהמזיקים – קשה מאוד להיפטר מהם ואף בלתי אפשרי לעשות זאת בלי עזרתו של מדביר מוסמך ומקצועי בעל מיומנויות וניסיון בהדברת מזיקים בבית.

הדברה בבית לכל סוגי מזיקים

כל מזיק ומזיק מצריך טיפול ייחודי על מנת להבטיח שההדברה הצליחה. הדברת נמלים מחייבת מיומנות באיתור הקן שבו יושבת מלכת הנמלים – אחרת, אין מצב שתצליחו להיפטר מהם: רק על ידי השמדת הקן מלכת הנמלים אפשר להגדיר את המשימה כמוצלחת. הדברת נמלים נעשית על ידי מדבירים מוסמכים שמשלבים במרבית המקרים שתי טכניקות הדברה: הדברה כימית על ידי ריסוס והדברה על ידי פיזור פיתיונות ג'ל ברחבי הבית. ריסוס נמלים עוזר להשמיד את הפריטים שמסתובבים לכם ברחבי הבית, בעוד שפיזור הפיתיונות מסייע להשמיד את הקן. הנמלים לוקחות את הפיתיון לתוך הקן והחומר הפעיל המצוי בתוך הפיתיון הורס את הקן ומחסל את המלכה. רק מדביר מקצועי ידע לפזר את פיתיונות הג'ק במקומות הנכונים ביותר במטרה להגביר את הסיכוי לכך שהחומר יילקח לתוך הקן.

הדברה בבית

דוגמא למזיק נוסף שמחייב מעורבות של חברת הדברה מקצועית הוא הטרמיט. מושבה אחת של טרמיטים יכולה להכיל מספר מיליונים של פריטים. מושבה אחת כזאת, תתפלאו, יכולה תוך זמן קצר לאכול לכם את הבית, יותר נכון, את כל מרכיבי הבית והריהוט מעץ. הם מכרסמים את העץ, הופכים אותו לחלול ואף יכולים להביא לקריסתו של כל המבנה. אין דרך להשמיד את הטרמיטים בעצמכם – הטיפול המקצועי מחייב מעורבות של חברת הדברה ששולחת אליכם מדביר שמטפל במפגע על ידי קידוחים, איוד בגז ומגוון טכניקות מתוחכמות נוספות של הדברת טרמיטים.

פרעושים הינם מזיקים נוספים שקשה להיפטר מהם. הפרעושים משתכנים בתוך שטיחים, ספות, וכל סוגי הריפודים בבית. אלו חרקים כל כך קטנים ובלתי נראים לעין שקשה מאוד להדביר אותם. הדברת פרעושים מחייבת טיפול מקיף של שלל הפריטים המרופדים בבית, חיות המחמד חייבות לעבור טיפול נגד פרעושים וכל ההדברה היא מבצע לא פשוט – מבצע משותף של המדביר וכל בני הבית.

הדברה בבית על ידי אגרוטל הדברות

חברת אגרוטל הדברות שלושים שנה עושה הדברה בבית להמוני לקוחות פרטיים בכל רחבי הארץ. המדבירים של אגרוטל הדברות עושים הדברה לבית ולגינה ומיישמים שלל טכניקות נגד כל סוגי המזיקים. המשרד להגנת הסביבה נתן לכל מדבירי החברה רישיונות והסמכות המעידות על המקצועיות הגבוהה של המדבירים ששמים דגש על בטיחות בעת הדברה והאפקטיביות שלה.

לביצוע הדברה בבית פנו לאגרוטל הדברות – 1-800-666-600

Share Button
Rate this post
הבלוג של אגרוטל הדברה