הדברה

הדברה אורגנית

תחום הדברה אורגנית

הדברה אורגנית מוכרת גם בשמות: הדברה טבעית, הדברה ירוקה, הדברה אקולוגית – איך שלא תקראו לה הרעיון מאחוריה ברור: זוהי הדברה ידידותית לסביבה שאינה עושה שימוש בחומרים כימיים.

בין סוגי ההדברה שנמצאים תחת קטגורית הדברה אורגנית נמנים הדברה ביולוגית והדברה אלקטרונית. אגרוטל הדברות מומחית במתן פתרונות אורגניים לבעיית מזיקים בבית, בבתי עסק ובתחומי תעשייה וחקלאות. בראש אגרוטל הדברות עומד דני ייגר ארגונום מקצועי ובעל הבנה עמוקה בתחום ההדברה. המדבירים של אגרוטל הדברות כולם בעלי רישיון עבודה המסמיך אותם לביצוע של הדברה אורגנית נגד מזיקים על סוגיהם הרבים.

הדברה אורגנית

הדברה ביולוגית

הדברה ביולוגית זוהי שיטת הדברה שעושה שימוש בשילוב של זן טורף כלשהו בתוך מערכת אקולוגית במטרה להכחיד או להביא להפחתה במספר מזיקים השייכים לזן מסוים והמהווים מטרד. היתרון של הדברה ביולוגית בכך שהיא מאפשרת לבצע הדברה נקודתית וממוקדת פר מזיק מסוים. הדברה זאת, בדומה לשאר שיטות של הדברה אורגנית, איננה מזהמת את הסביבה עם חומרים כימיים, אך החיסרון שלה טמון בסכנה להפרה במאזן האקולוגי עקב שילוב של זן טורף זר במערכת הסביבתית.

הדברה אלקטרונית

הדברה אלקטרונית זוהי שיטת הדברה חדשה יחסית. שיטת הדברה זו מתבססת בעיקר על הרחקת מזיקים. ההרחקה נעשית בעזרת התקנת מכשירים אלקטרוניים המייצרים גירוי כלשהו (גלי קול, תאורה…) שמבריח ומרחיק את המזיקים מהאזור. הדברה זאת יעילה במיוחד למזיקים דוגמת יונים וגם בשביל הדברת מכרסמים – בעזרת התקנת מכשיר אלקטרוני בסביבה הנגועה במזיק ניתן להרחיק את הגורמים הלא רצויים מהסביבה מבלי להשמיד ולגרום להם נזק כלשהו. החיסרון של השיטה בכך שהמכשיר חייב להמשיך לפעול באופן שוטף – אחרת ישנו סיכוי לחזרה של המזיקים לסביבתכם.

הדברה אורגנית

שירותי הדברה אורגנית באגרוטל הדברות

לפני ביצוע ויישום שיטות הדברה אורגנית חשוב לבצע מחקר מקדים הכולל בירור פרטים אודות מקום ההדברה, סוג המזיקים שמצויים בו, סוג יצורים חיים נוספים שנמצאים באזור ועוד. בעקבות המחקר על המדביר לגבש החלטה בדבר שיטת הדברה אורגנית המתאימה והרלוונטית ביותר עבור המקרה הספציפי – רק כך ניתן להפוך את ההדברה לאפקטיבית, בטיחותית ונטולת השלכות שליליות.

המדבירים של אגרוטל הדברות מקבלים את ההחלטה הנבונה ביותר לגבי סוג הדברה אורגנית המתאימה ביותר לאזור. להזמנת שירותי הדברה חייגו 1-800-666-600

Share Button
5/5 - (2 votes)
הבלוג של אגרוטל הדברה