אגרוטל הדברות

חברת הדברה אגרוטל הדברות

חברת אגרוטל הדברות, בניהולו של האגרונום והמדביר המוסמך דני ייגר, מתמחה מזה 30 שנה בתחום ההדברה ומספקת מגוון עשיר של שירותי הדברה וריסוס נגד כל סוגי המזיקים.

באגרוטל הדברות מבצעים שירותי הדברה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. בין לקוחותינו בתי עסק ומשרדים, מוסדות, מסעדות ומפעלים, בתים פרטיים, בנייני מגורים ועוד. בתוך אזורי השירות שלנו נכללות עשרות ערים בפריסה רחבה באזורי גוש דן, השרון והשפלה.

אגרוטל הדברות
אגרוטל הדברות

עם הניסיון הרב העומד מאחורינו, הידע העשיר בתחום ההדברה והמוניטין שצברנו, אנו באגרוטל הדברות מציעים את השיטות המתקדמות ביותר לטיפול בבעיית המזיקים בסביבתכם ומבטיחים איכות, מקצועיות, ועמידות של הטיפול לאורך זמן. אנו פועלים מתוך מחויבות מלאה לתוצאות ומספקים אחריות מלאה על הדברת המזיקים לתקופה ברת תוקף למספר חודשים עד שנה.

תוך שימוש בציוד המתקדם ביותר והמתאמת סוגי החומרים ומינונם לבעיית המזיקים הספציפית, אנו באגרוטל הדברות מיישמים את שלל שיטות ההדברה החדישות והמוכרות היום ומדבירים באפקטיביות ומהירות את כל סוגי המזיקים: נמלים, פרעושים, ג'וקים, טרמיטים, עכברים, חולדות ועוד. הדברה ירוקה, ביולוגית, כימית, אלקטרונית, אורגנית – מומחינו יתאימו את שיטת ההדברה היעילה ביותר לבעיית המזיקים שלכם או ימליצו על שילובן של מספר שיטות הדברה. כך לדוגמה, בחברנו אימצנו את שיטת ה-IPM הצוברת תנופה בשנים האחרונות – שיטה המשלבת בין הדברה ביולוגית והדברה כימית ומספקת פתרון מושלם לבעיית המזיקים במטרה, מחד, להדביר ביעילות, ומאידך, לשמור על הסביבה ולמזער את ההשלכות השליליות של החומרים.

כחלק ממחויבותנו המלאה למצוינות ופעילות תקינה, צוות המדבירים המוסמך שלנו מחזיק בכל האישורים וההיתרים הנדרשים בתחום הדברת המזיקים. אנו מנהלים מערכת בקרת איכות מאושרת iso 9001-2000, מפוקחים על ידי המשרד להגנת הסביבה ומוסמכים באישור האגף להגנת הצומח לטיפולי הדברה במוצרי עץ ומזון על פי תקן ispmis של משרד החקלאות.

אגרוטל הדברות עוסקת בייבוא ושיווק מגוון רחב של ציוד וחומרי הדברה מתקדמים ומקצועיים: מאבקים, מרססים, מלכודות ופיתיונות, מרחיקים, ציוד בטיחות, תחנות האכלה, קטלנים, חרקים – את כל אלו תוכלו למצוא אצלנו.

אנו באגרוטל הדברות מאמינים כי ניתן להדביר ביעילות ואפקטיביות תוך מזעור הנזק הסביבתי. השימוש המושכל בחומרי ההדברה והתאמת שיטת העבודה לבעיית המזיקים הספציפית הם המפתח להדברה מוצלחת ואיכותית.

Share Button